بازرگانی شهباز با مدیریت جناب آقای مسعود شهبازیان در سال ۱۳۶۹ تحت عنوان فروشگاه مسعود کار خود را با فروش لوازم خانگی و ظروف کادویی  در محیطی به متراژ ۱۲ متر آغاز کرد. طی دوسال و در سال ۱۳۷۱بیشتر محصولات این فروشگاه را لوازم خانگی گرمایی و سرمایشی و برقی تشکیل می‌دادند.

 

 اما آغاز به کار رسمی بازرگانی شهباز از سال ۱۳۷۵ و تغییر مکان به یک فروشگاه بزرگتر به متراژ ۳۰ متر بود که با عرضه انواع لوازم خانگی، اداری، صنفی و صنعتی  مشغول به خدنت رسانی بود. و چون از همان ابتدا تفکر حرکت رو به جلو و مشتری مداری و خدمت رسانی هدف والای مجموعه بود در همان سال‌‌ها اقدام به خرید و تاسیس کارخانه‌ا‌ی به مساحت ۳۰۰۰ متر شد که با نام صنایع برودتی حرارتی شهباز با پروانه بهره برداری به شماره ۱۸۰۰ از سازمان صنایع و معادن به تولید انواع یخچال‌های فروشگاهی، صنعتی و ویترینی و آب سردکن می‌پرداخت. همچنین این مجموعه در اولین نمایشگاه توانمندی‌های استان همدان با عرضه و نمایش صنایع تولیدی شهباز به عنوان غرفه نمونه شناخته و معرفی شد.

در سال ۱۳۹۱ ساختمان بانک صادرات شعبه نظربیگ که در مجاورت فروشگاه بود خریداری شده و با نام ساختمان شهباز به فروشگاه بازرگانی شهباز معرفی شد. محصولات عرضهشده در این فروشگاه شامل انواع لوازم صنفی و صنعتی، گرمایشی و سرمایشی، لوازم اداری و خانگی و تجهیزات پخت و پز و پذیرایی و هتلداری بود.

این مجموعه در طی سال‌ها فعالیت خود نمایندگی پخش و فروش برندهای معتبر ایرانی در استان همدان و غرب کشور بوده است که با همکاری در فروش کارخانجات صنعتی آزمایش، استیل البرز و انرژی آغاز شد.  بازرگانی شهباز در خصوص تامین کالا از سال های گذشته با برندهای دیگری همچون: شرکت آزمایش- شرکت پلار -شرکت انرژی کشور- شرکت زاگرس- شرکت ایران شرق- شرکت کلور- شرکت نیکنام- شرکت آوازه- شرکت محک- گروه کارخانجات صنعتی لورچ – شرکت آسانا – گروه صنعتی ام تی کو- شرکت پولادغرب- شرکت مدیا- شرکت کروپ- شرکت الکترو استیل- شرکت آدمک- شرکت نوژن- شرکت عرش سرما- شرکت فرازکاویان- شرکت صنایع بزرگ- شرکت تیان گاز- شرکت نیرو تهویه البرز- شرکت ایکس ویژن و تی سی ال- شرکت یخنوش البرز- شرکت کینگ رویال و شرکت کینو همکاری داشته است.

مدیریت مجموعه‌ی شهباز برای ۱۶ سال در چهار دوره متولی عضو هیات مدیره اتحادیه، بازرس اتحادیه و رییس کمیسیون شکایات اتحادیه هستند. همچنین مکررا از ایشان توسط مجامع، ادارات دولتی و خصوصی و شرکت ‌ها برای حسن مدیریت و همکاری تقدیر و تشکر‌های فراوانی انجام شده است.

 

تمام این فعالیت‌ها و پیشرفت‌ها را مدیون مشتریان وفادار خود هستیم که با کمال افتخار دست تک تک این عزیزان را می‌بوسیم.

اعتماد شما افتخار ماست.