[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی بازرگانی شهباز به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‌سایت بازرگانی شهباز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری بازرگانی شهباز و سایر خدمات ارائه شده توسط بازرگانی شهباز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات بازرگانی شهباز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بازرگانی شهباز از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های بازرگانی شهباز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های بازرگانی شهباز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بازرگانی شهباز اقدام کند.

همچنین از آنجا که بازرگانی شهباز یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط بازرگانی شهباز از شرکت‌های معتبر داخلی و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشنده است.

فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

خریداران حداکثر تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱ روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.

یک روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاها، به معنای این است که در صورت خرید، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در بازرگانی شهباز است.

منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا از انبار بازرگانی شهباز است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و بازرگانی شهباز تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.

در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارشات به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و بازرگانی شهباز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند

خدمات پس ‌از‌ فروش بازرگانی شهباز تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای فروشندگان را می‌پذیرد که بر اساس شرایط مندرج در کارت گارانتی محصول باشد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌ها و خدمات بازرگانی شهباز استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید و یا به بازرگانی شهباز ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که بازرگانی شهباز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد بازرگانی شهباز برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بازرگانی شهباز را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ تنها شماره‌ایی است که بازرگانی شهباز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه بازرگانی شهباز را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بازرگانی شهباز، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بازرگانی شهباز است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@bazarganishahbaz.com  اطلاع دهید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]