سیاست‌های رعایت خصوصی

بازرگانی شهباز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

بازرگانی شهباز متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بازرگانی شهباز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بازرگانی شهباز، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بازرگانی شهباز جزئی از اموال بازرگانی شهباز محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بازرگانی شهباز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بازرگانی شهباز محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بازرگانی شهباز و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بازرگانی شهباز است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت بازرگانی شهباز و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بازرگانی شهباز محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بازرگانی شهباز، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است. بازرگانی شهباز محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌تر هستند می‌باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی  info@bazarganishahbaz.com  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت بازرگانی شهباز هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.bazarganishahbaz.com ندارد و  کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما  و آدرس‌های درج شده مربط به شبکه‌های اجتماعی بازرگانی شهباز استفاده کنند.